Luftavstander mellom amerikanske byer i miles

ByerBirminghamBostonbøffelChicagoClevelandDallasDenver
Birmingham, Ala.?1.0527765786185811.095
Boston, Mass. 1.052?4008515511,5511.769
Buffalo, N.Y.776400?4541731.1981.370
Chicago, Ill. 578851454?308803920
Cleveland, Ohio 618551173308?1.0251.227
Dallas, Tex. 5811,5511.1988031.025?663
Denver, Colo. 1.0951.7691.3709201.227663?
Detroit, meg. 641613216238909991.156
El Paso, Tex. 1.1522,0721.6921.2521,525572557
Houston, Tex. 5671.6051.2869401.114225879
Indianapolis, Ind. 4338074351652637631000
Kansas City, Mo. 5791.251861414700451558
Los Angeles, California. 18022.5962.1981.7452.0491.240831
Louisville, Ky.3318264832693117261.038
Memphis, Tenn. 2171.137803482630420879
Miami, Fla. 6651.2551.1811.1881.08711111.726
Minneapolis, Minn. 8621.123731355630862700
New Orleans, La. 3121.3591.0868339244431.082
New York, N.Y. 8641882927134051.3741.631
Omaha, Nebr. 7321.282883432739586488
Philadelphia, Pa. 7832712796663601.2991,579
Phoenix, Ariz. 1.4562.3001.9061.4531.749887586
Pittsburgh, Pa.6084831784101151.0701.320
St. Louis, Mo. 4001.038662262492547796
Salt Lake City, Utah1.4662,0991.6991.2601,568999371
San Francisco, California. 2,0132,6992.3001,8582.1661.483949
Seattle, vask. 2,0822.4932.1171.7372,0261.6811.021
Washington DC.6613932925973061.1851.494
ByerDetroitStegHoustonIndianapolisKansas CityLosAngelesLouisville
Birmingham, Ala.6411.1525674335791802331
Boston, Mass. 6132,0721.6058071.2512.596826
Buffalo, N.Y.2161.6921.2864358612.198483
Chicago, Ill. 2381.2529401654141.745269
Cleveland, Ohio 901,5251.1142637002.049311
Dallas, Tex. 9995722257634511.240726
Denver, Colo. 1.15655787910005588311.038
Detroit, meg. ?14791.1052406451.983316
El Paso, Tex. 1479?6761.2648397011.254
Houston, Tex. 1.105676?8656441.374803
Indianapolis, Ind. 2401.264865?4531809107
Kansas City, Mo. 645839644453?1.356480
Los Angeles, California. 1.9837011.37418091.356?1.829
Louisville, Ky.3161.2548031074801.829?
Memphis, Tenn. 6239764843843691.603320
Miami, Fla. 1.1521 6439681.0241.2412,339919
Minneapolis, Minn. 5431.1571.0565114131,524605
New Orleans, La. 9399833187126801.673623
New York, N.Y. 4821.9051.4206461.0972.451652
Omaha, Nebr. 6698787945251661.315580
Philadelphia, Pa. 4431.8361.3415851.0382.394582
Phoenix, Ariz. 1.6903461.0171.4991.0493571.508
Pittsburgh, Pa.2051,5901.1373307812.136344
St. Louis, Mo. 4551.0346792312381,589242
Salt Lake City, Utah1.49268912001.3569255791.402
San Francisco, California. 2.0919951.6451.9491 5063471.986
Seattle, vask. 1.9381.3761.8911.8721 5069591.943
Washington DC.3961.7281.2204949452.300476
ByerMemphisMiamiMinneapolisNew OrleansNew YorkOmahaPhiladelphia
Birmingham, Ala.217665862312864732783
Boston, Mass. 1.1371.2551.1231.3591881.282271
Buffalo, N.Y.8031.1817311.086292883279
Chicago, Ill. 4821.188355833713432666
Cleveland, Ohio 6301.087630924405739360
Dallas, Tex. 42011118624431.3745861.299
Denver, Colo. 8791.7267001.0821.6314881,579
Detroit, meg. 6231.152543939482669443
El Paso, Tex. 9761 6431.1579831.9058781.836
Houston, Tex. 4849681.0563181.4207941.341
Indianapolis, Ind. 3841.024511712646525585
Kansas City, Mo. 3691.2414136801.0971661.038
Los Angeles, California. 1.6032,3391,5241.6732.4511.3152.394
Louisville, Ky.320919605623652580582
Memphis, Tenn. ?872699358957529881
Miami, Fla. 872?1,5116691.0921.3971.019
Minneapolis, Minn. 6991,511?1.0511.018290985
New Orleans, La. 3586691.051?1.1718471.089
New York, N.Y. 9571.0921.0181.171?1.14483
Omaha, Nebr. 5291.3972908471.144?1.094
Philadelphia, Pa. 8811.0199851.089831.094?
Phoenix, Ariz. 1.2631.9821.2801.3162.1451.0362,083
Pittsburgh, Pa.6601.010743919317836259
St. Louis, Mo. 2401.061466598875354811
Salt Lake City, Utah1.2502,0899871.4341.9728331.925
San Francisco, California. 18022.5941,5841.9262,5711.4292,523
Seattle, vask. 1.8672,7341.3952.1012.4081.3692.380
Washington DC.7659239349662051.014123
ByerFøniksPittsburghSt. LouisSalt Lake CitySan FransiscoSeattleWashington
Birmingham, Ala.1.4566084001.4662,0132,082661
Boston, Mass. 2.3004831.0382,0992,6992.493393
Buffalo, N.Y.1.9061786621.6992.3002.117292
Chicago, Ill. 1.4534102621.2601,8581.737597
Cleveland, Ohio 1.7491154921,5682.1662,026306
Dallas, Tex. 8871.0705479991.4831.6811.185
Denver, Colo. 5861.3207963719491.0211.494
Detroit, meg. 1.6902054551.4922.0911.938396
El Paso, Tex. 3461,5901.0346899951.3761.728
Houston, Tex. 1.0171.13767912001.6451.8911.220
Indianapolis, Ind. 1.4993302311.3561.9491.872494
Kansas City, Mo. 1.0497812389251 5061 506945
Los Angeles, California. 3572.1361,5895793479592.300
Louisville, Ky.1.5083442421.4021.9861.943476
Memphis, Tenn. 1.2636602401.25018021.867765
Miami, Fla. 1.9821.0101.0612,0892.5942,734923
Minneapolis, Minn. 1.2807434669871,5841.395934
New Orleans, La. 1.3169195981.4341.9262.101966
New York, N.Y. 2.1453178751.9722,5712.408205
Omaha, Nebr. 1.0368363548331.4291.3691.014
Philadelphia, Pa. 2,0832598111.9252,5232.380123
Phoenix, Ariz. ?1,8281.2725046531.1141.983
Pittsburgh, Pa.1,828?5591.6682 2642.138192
St. Louis, Mo. 1.272559?1.1621.7441.724712
Salt Lake City, Utah5041.6681.162?6007011.848
San Francisco, California. 6532 2641.744600?6782,442
Seattle, vask. 1.1142.1381.724701678?2.329
Washington DC.1.9831927121.8482,4422.329?
Kilde: National Geodetic Survey.
EUs svarteliste over usikre flyselskaperTransport Luftavstander mellom verdensbyene i miles
EUs svarteliste over usikre flyselskapstransport Luftavstander mellom verdensbyene i miles